Як вибрати ортопедичну подушку?

(095) 240 78 38 Vodafon

(097) 393 47 30 Kyivstar
Как выбрать ортопедическую подушку?

Як вибрати ортопедичну подушку?

4.jpg

Ви задумалися про покупку ортопедичної подушки?


Можливо, у вас з'явилися проблеми з хребтом, болить і затікає шия. Або замучив хропіння чоловіка. Або безсоння, і ваша подушка не допомагає, а тільки заважає заснути. А може, ви просто дбаєте про своє здоров'я і усвідомлюєте, наскільки важлива правильна подушка для комфортного сну і повноцінного здорового життя.

У будь-якому випадку, ви зробили правильний вибір, зайшовши на наш сайт!
Прочитавши цю статтю, ви зрозумієте, що вибрати ортопедичну подушку – це просто, потрібно лише знати кілька правил. Ви зможете точно визначити, яка подушка підійде саме вам. І вибрати СВОЮ подушку! Отже, читаємо, порівнюємо, вибираємо.

Ви будете здивовані, але подушку потрібно вибирати так само, як одяг за розміром, формою (фасоном), матеріалу, з якого вона зроблена, і навіть за зовнішнім виглядом.

*Красива, щоб подобалася...

Почнемо з головного - це ортопедичний коефіцієнт подушки. Він показує ступінь вираженості ортопедичного ефекту).

Ортопедичний ефект складається з двох факторів – здібності подушки приймати форму тіла і зберігати її. Обидва умови доповнюють один одного, тому між ними стоїть знак множення. Наприклад, подушка N приймає форму на 5 балів, зберігає її на 2 бали. Ортопедичний коефіцієнт (ОК) дорівнює 10. Якщо одна з умов відсутня, ОК = 0.

Вибираємо розмір ортопедичної подушки

Вибираючи розмір подушки, пам'ятайте, що на ній повинна лежати тільки голова і шия. Величезні бабусині подушки, на яких лежала половина тіла, залишилися в минулому.

*І дуже добре, тому що цей атрибут розкоші і багатства приносив чимало проблем з хребтом його власникам.

Як вибрати СВІЙ розмір? Адже на подушках немає ярлика X або XL. Просто - по довжині і ширині. Якщо ви можете похвалитися богатирським статурою, вибирайте розмір 50х70 і більше. Середня статура – вам цілком буде досить невеликий подушки 60х40. Для дітей - маленькі розміри від 20х30 до 50х40.

Вибираємо висоту

Вибір по висоті залежить не тільки від вашої комплекції, але від вашої улюбленої пози сну. Висота подушки повинна відповідати просвіту між шиєю і ліжком. Якщо ви звикли спати на спині – підійде невисока подушка (6-10 см). Для сну на боці – подушка вище (12 см). Якщо ви любите спати на животі, подушка повинна бути майже плоскою, інакше шия буде неприродно вигнута.

Ідеально, якщо висоту подушки можна відрегулювати . Такі подушки є, але про це пізніше.
*Ще один критерій – ваш вагу. Чим більше вага, тим вище подушка, і навпаки.

Вибираємо форму

Важливо - ортопедична подушка не може бути квадратної! Всі сучасні подушки мають прямокутну форму з тієї ж причини (на ній лежить голова і шия). Це і просто зручніше, компактніше, економічніше за ціною. Якщо у ваших комплектах постільної білизни виключно квадратні наволочки – простіше перешити їх, ніж шукати квадратну ортопедичну подушку.

Вибір форми особливо великий – виробники стараються. Є подушки анатомічної форми з хвилею, є з виїмкою під плече, з прошитими валиками і картриджами. Логічне пояснення цьому достатку тільки одне – розширення асортименту. І ми теж продаємо їх, слідуючи вимогам ринку. Тільки не все.

Тут головний принцип – «не нашкодь»! А тому різноманітність форм допускається тільки у подушок, які приймають форму тіла – з так званим «ефектом пам'яті». Адже вони в будь-якому випадку повторять вигини вашого тіла, прийнявши саму правильну форму – ВАШУ.

*Подушки ортопедичні властивості визначаються не формою, а наповнювачем.

Особливе попередження. Ставтеся з побоюванням до будь фіксованим форм подушок – прошитим валикам, вставним картриджів та ін Часто виробники м'яких подушок прагнуть надати «ортопедичності» своїм виробам, не враховуючи того, що всі люди різні. Валик може не відповідати довжині вашої шиї, і спати на такій подушці не тільки незручно, але й шкідливо. Можливо, вам пощастить і розмір співпаде. Але ви ж не берете участь в лотереї, а вибираєте СВОЮ ортопедичну подушку – зручну і корисну.

Давайте подивимося, які форми ортопедичних подушок найпоширеніші.

Анатомічна Подушка з хвилею – має 2 валика, різні по висоті для сну на спині і на боці. Завдяки валикам можна підібрати зручне конкретно для вас положення під час сну.

Подушка з виїмкою під плече – для любителів сну на боці. Також чудово підходить для повних людей завдяки збільшеній висоті.

Подушка класична прямокутна – проста, універсальна, економічна, підходить абсолютно всім.
Наповнювач
Застосування
Лузга гречки
Змішаний наповнювач
Для сну на спині
Повітряний сон
воздушный сон.jpg
Гармонія
Гармония.jpg
Для сну на боці
Повітряний сон
воздушный сон.jpg
  Гармонія
Гармония.jpg
Універсальна
  Повітряний сон
воздушный сон.jpg
  Гармонія
Гармония.jpg
Для дітей до року
Тюльпанчик
Тюльпанчик.jpg
Непотейка
Непотейка.jpg
Для дітей від року до 10 років
Дитячий сон
Детский сон.jpg
  Гармонія
Гармония.jpg
А зараз ми підійшли до найголовнішого – наповнювачу.

Як вибрати наповнювач ортопедичної подушки?

Є лише кілька наповнювачів, з яких виготовляються справжні ортопедичні подушки.
  • Високоеластична піна. Наповнювач має дрібнопористу структуру, завдяки чому змінює свою форму, повторюючи найменші вигини тіла. Може виготовлятися з пінополіуретану (поролон), але в багатьох країнах виробникам не рекомендують вживати поролон для виробництва подушок з-за його токсичності. 

*Дихати отруйними випарами шкідливо для здоров'я

  • Альтернатива синтетичним піни – це біо-піни, виготовлені за інноваційною технологією з касторової олії з застосуванням водяної пари. З безпеки і екологічності в 50 разів перевершують пінополіуретан.
  • В'язкоеластичний піна з ефектом пам'яті. Чудово приймає форму тіла і «запам'ятовує» її. Спочатку розроблена NASA для зниження перевантаження астронавтів під час зльоту і посадки. Виготовляється з синтетичних, так і натуральних матеріалів (все та ж рицина). Італійці навчилися виготовляти біо-піни з натуральних рослинних матеріалів, що перевершують по «запам'ятає» властивостями синтетику. І при цьому довговічні – до 10 років служби!
Лушпиння гречки. А що ви дивуєтеся, ортопедичний коефіцієнт у неї на висоті! Приймає форму на вищі 5 балів, зберігає до тих пір, поки ви не захочете її змінити. Лише нещодавно ортопеди звернули свій погляд на гречані подушки, і тепер все більше лікарів рекомендують саме їх!
Важливий момент! Подушки з гречки не повинні мати прошитих валиків і картриджів.


*Твердий циліндричний валик для шиї – просто бузувірство! Запитайте будь-ортопеда.


Лушпиння має вільно пересипається, щоб прийняти форму ВАШОГО тіла, а ваша шия не має форму правильного прямокутника. Вона у всіх різна за довжиною, товщиною, формою, вигину. Як же з валиком вгадати? Не чаруйте! Приляжте на правильну гречану подушку, покрутіть головою, і наповнювач запам'ятає саму зручну для вас позу на всю ніч! А якщо подушка зависока, просто відрегулюйте її по висоті, відібрала зайвий наповнювач через спеціальний отвір.